Boligrente i Danske Bank fra 1,25 %
Ny boliglånsrente er fra 17. august 1,35 % nom til medlemmer i Naturviterne. For medlemmer under 34 år er renten 1,25 % nom.
Danske Bank gjennomfører nye rentekutt til Naturviternes medlemmer og Akademikerne Pluss.
Nye priser:
- Boliglån: 1,35 % nom
- Boliglån Ung: 1,25 % nom
- Boligkreditt 60 %: 1,40 % nom
- Boligkreditt 45 %: 1,35 % nom
Fastrente
- 3 år: 1,47 % nom
- 5 år: 1,58 % nom
- 10 år: 1,88 % nom
Konkurransedyktig pris over tid:
Med de nye prisene er medlemsrenten kuttet til et nytt historisk lavt nivå. Ny boliglånsrente blir 1,35 % nom – som i følge finansportalen.no er markedets beste i dag. Har du boliglån i
Danske Bank i dag, vil ny rente være gjeldende allerede fra 24. august.
Som kunde i Danske Bank får du personlig rådgivning tilpasset dine individuelle behov, planer og ambisjoner – nå og i fremtiden. Når og hvor du ønsker å møte banken er opp til deg.
Har du egen bedrift?
Gjennom vår bedriftsavtale kan du benytte bransjespesialister og rådgivere med forståelse for hvordan privat- og bedriftsøkonomien henger sammen. Du får svært konkurransedyktige priser, og kan dra nytte av effektive selvbetjeningsløsninger.
Er du student?